80% z ceny letenky
lze získat zpět, když neodletíte!
1 Pojištění zrušení cesty
je možný doplněk letenky.
2 Za pár korun můžete
získat zpět velké peníze.
3 Pojištění se vyplatí především při
pořízení letenky dlouho dopředu.

Pojištění zrušení letu se může hodit

Známou pravdou je, že nejlevnější letenky a jejich největší výběr bývá vždy při nákupu velmi dlouho dopředu. Ovšem tady logicky vyvstávají otázka, zda v té daleké budoucnosti budu moci skutečně odletět? Nebudu zrovna nemocný/á, zraněný, atd.?

Pojištění zrušení letu je vhodným řešením pro každého kdo má obavu, že by mohl z nějakého důvodu neodletět (samozřejmě se musí jednat o důvod, který uzná pojišťovna). Je to jednoduché pojištění, které řeší někeré z otazníků v budoucnosti.

Pojištění storna letu je jediným typem pojistného produkty, který nabízíme k letenkám.

Být pojištěný znamená mít větší jistotu, že vložené prostředky nevyletí komínem. Jestliže nastane v době odletu situace, kterou pojišťovna uzná jako oprávněnou ke zrušení cesty, tak pak je pojištění správným krokem. Pokud prostě víte, že vše bude v pohodě, tak pak je těmi vyhoznými peněži pouze to pojištění :O)

Tento pojistný produkt Vám pomáhá minimalizovat škody v případě nepředvídatelných událostí, které při koupi letenky prostě nemůžete vědět.

Nejčastější důvody, které jsou zcela relevatní pro uplatnění pojištění zrušení letu jsou Vaše nemoc nebo úraz (též i smrt). Stejně tak ale i nemoc, úraz či smrt rodinného příslušníka, obchodního partnera nebo osoby, za kterou jste měli cestovat a být u ní ubytovaní. Dále se může jednat o důvody jako je např. předvolání k soudu jako svědek či výpověď ze zaměstnání z důvodů nadbytečnosti (o které jste v době zakoupení letenky nevěděli a neměli důvod ji předpokládat). Přesné podmínky najdete v PDF ke stažení - Pojistění STORNO - pojistné podmínky v článku č. 4.

Rozhodnutí, zda pojištění využijete je samozřejmě zcela na Vás. Přeji Vám tu správnou volbu. Ale vězte, že pojištění zrušení cesty opravdu využije ve stuktečnosti jen málokdo.

Co dělat v případě pojistné události?

V případě uplatnění pojištění zrušení letu postupujte jendoduše. Co nejrychleji kontaktujte pojišťovnu.